אודותינו

חברת "דידקטיקה" עוסקת מאז שנת 2001 בפיתוח, וייצור של משחקים דידקטיים לגיל הרך, ושיווקם בארץ ובעולם.

תחום המומחיות של חברת "דידקטיקה" הוא משחקים להעשרה ולפיתוח כישורי שפה וחשיבה, והכנה לכיתה א: מודעות פונולוגית, לימוד אותיות האלף-בית, אוצר מילים, חשיבה מילולית ועוד.

המשחקים של חברת "דידקטיקה" נותנים מענה ללמידה חוויתית המלווה בהנאה והצלחה.

בבסיס פיתוח המשחקים עומדים בפנינו מספר עקרונות פדגוגיים-דידקטיים:

1. מהנאה להנעה: אימון ותרגול בתהליך משחקי חוויתי ומהנה יגבירו את המוטיבציה של הילדים ללמידה ויעניקו להם תחושה של יכולת ומסוגלות.

2. מיומנויות ותכנים: מטרת המשחקים לפתח מיומנויות שפתיות וקוגניטיביות המנבאות הצלחה ברכישת קריאה, כתיבה והבנת הנקרא.

דרכי משחק מגוונות: לכל אחד מהמשחקים מצורפת חוברת הדרכה מפורטת. בחוברת שפע של רעיונות משחק, ברמות קושי מדורגות, דבר המאפשר לשחק עם כל ילד בהתאם לרמתו והתפתחותו.

4. תיווך: ככל משחק שמטרתו העשרה ולימוד, נודעת חשיבות רבה לתיווך מושכל ומותאם מצד מבוגר (גננת/מורה/הורה) בתהליך המשחקי. תפקיד התיווך הוא להעביר לילדים מידע, להסב את תשומת ליבם, להסביר, להבהיר ולהרחיב ועל ידי כך לפתח אצל הילדים מודעות לרמת הידע ותהליכי החשיבה שלהם.

5. קבוצות מיקוד: בטרם הוצאת משחק במהדורה מסחרית, ד"ר מיכל רוזנברג מתנסה במשחק עם עשרות ילדים בקבוצות מיקוד שונות. התנסות זו מאפשרת עריכת שינויים במשחק והתאמות לאוכלוסיית היעד של אותו משחק, לפני הוצאתו לאור במהדורה מסחרית.

6. עיצוב גרפי ואיכות חומרי המשחק: ראובן רוזנברג, מעצב ומייצר המשחקים, שם דגש על עיצוב גרפי של המשחקים בהלימה לגיל הרך (צבע, גודל, צורה). כל התמונות שבמשחקים הינן בצילומי צבע מרהיבים.


מיכל-3.png

ד"ר מיכל רוזנברג

ד"ר מיכל רוזנברג מובילה את החברה בתחום הדידקטי, בעלת תואר שלישי מאוניברסיטת חיפה בייעוץ חינוכי.
בעלת ותק של עשרות שנים בתחום רכישת קריאה וליקויי למידה, משלבת בעבודתה ידע תיאורטי אקדמי וניסיון רב בעבודה עם ילדים, בחינוך הרגיל והמיוחד.
ד"ר מיכל רוזנברג מעבירה השתלמויות וסדנאות ברחבי הארץ, במסגרת מרכזי הפסגה, המתיאו"ת ובמסגרות חינוכיות נוספות.


ראובן רוזנברג, מנכ"ל

ראובן רוזנברג מוביל את החברה בתחום העסקי בארץ ובעולם ואחראי על עיצוב ופיתוח המוצר, ייצור ושיווק.

ראובן3.png

לוגו-פוטר2.jpg
CALLN1.png
MAILN3.png
פוטר-10-6.jpg